Parapety wewnętrzne

Parapety z aglomarmuru

 Aglomarmur jest produktem złożonym z wyselekcjonowanych kawałków marmuru pozyskiwanych z naturalnych złóż kamienia połączonych specjalnymi żywicami syntetycznymi. Posiadają rewelacyjne właściwości. Ich główne cechy to: jednorodna struktura, naturalny wygląd podobny do marmuru, wysoka wytrzymałość na ścieranie, uderzenia i wyginanie. Poniżej prezentujemy Państwu najpopularniejsze kolory:

Długość maksymalna parapetów z aglomarmuru wynosi pomiędzy 250cm a 330 cm, szerokość maksymalna pomiędzy 60cm a 120 cm, dostępne są w grubości: 2, 2.5 i 3 cm.

W parapetach z aglomarmuru mogą występować zmiany barw, odcieni, oraz różnego rodzaju użylenia i uziarnienia powstające w wyniku naturalnych procesów tworzenia się danej skały. Cechy te nie podlegają reklamacji.

Parapety z polimarmuru syntetycznego

Polimarmur to mieszanka naturalnych kruszyw występujących w postaci mączki połączonych z żywicą poliestrową.
Cechuje je duża wytrzymałość na ściskanie i zginanie oraz odporność na różnicę temperatur.
Dostępne są w sześciu prezentowanych poniżej kolorach.

 

Z uwagi na technologię ich wytwarzanie (odlewane w formach) wykonywane są w gotowych wymiarach (nie na żądany wymiar) co 10 cm szerokości jak i długości, a ich maksymalne gabaryty to 60 cm szerokości i 277 cm długości. Grubość parapetów z polimarmuru syntetycznego wynosi 2 cm.
Naturalną cechą parapetów z polimarmuru syntetycznego jest przykurcz wynoszący do 0,06% z szerokości i długości.

Parapety komorowe PCV

Parapety wewnętrzne komorowe są estetyczne, trwałe i odporne na zarysowania, niepalne oraz łatwe w obróbce i montażu. Dzięki gładkiej powierzchni są idealne w utrzymaniu czystości. Dostępne są rozwiązania dla indywidualnych wykonawców i inwestorów. Parapety komorowe są nietoksyczne i trudnozapalne, odporne na zmienne warunki atmosferyczne, czynniki biologiczne oraz większość chemikaliów. Nie zmieniają kolorów, nie korodują i nie pękaja pod wpływem temperatury. Ich wysoką jakość potwierdzają posiadane atesty i aprobaty techniczne. Parapety wewnętrzne komorowe mogą stanowić ozdobę każdego miszkania i biura.

Kolory dostępne w ofercie:

  • biały
  • marmur
  • buk
  • mahoń
  • orzech
  • złoty dąb

Szerokości: 15, 20, 25, 30, 35, 40, 48 cm
Długość maksymalana: 600 cm. Istnieje możliwość docięcia na dowolną długość wg. zamówienia.