Drzwi przesuwne HST

Drzwi przesuwne HST są bardzo nowoczesnym rozwiązaniem drzwi tarasowych.

Niewątpliwą zaletą tego typu drzwi są możliwe do wykonania konstrukcje o całkowitej rozpiętości do 6 metrów oraz maksymalne wymiary skrzydeł, które osiągają wartości 3000x2500mm przez co mamy  nieograniczoną wręcz ilość światła dziennego docierającą do pomieszczeń.

W drzwiach typu HS został zastosowany próg który można niemal całkowicie ukryć w posadzce w ten sposób mamy likwidację ewentualnych barier komunikacyjnych.

Przy otwartych drzwiach można delektować się pełnią wolności, gdyż próg nie stanowi bariery, a drzwi podnoszono-przesuwne nawet pokaźnych rozmiarów.

Posiadają technologię, która zapewnia niezwykłą lekkość przesuwania skrzydeł, bez względu na szerokość całych drzwi. Dzięki precyzyjnie łożyskowanym rolkom i ślizgaczom teflonowym, dają się obsłużyć z dziecinną łatwością.

Odpowiednia szczelność pomiędzy poruszającymi się skrzydłami drzwi HST w chwili gdy pozostają one w pozycji zamkniętej zapewniona jest przez specjalny system uszczelek przylgowych.

Dzięki swej przemyślanej geometrii profili i kombinacji z 3-szybowym oszkleniem, system drzwi podnoszono-przesuwnych zawdzięcza doskonałe parametry izolacyjne, dorównujące współczesnym konstrukcjom okiennym, co pozwala oszczędzać cenną energię i obniżać wydatki.

Elegancki wygląd wynikający z niskiej wysokości widocznych części ram wpasowuje się harmonijnie w każdy styl architektoniczny. Na życzenie można postawić silne, barwne akcenty: do dyspozycji jest szeroka paleta kolorów oraz wykończenia odwzorowujące strukturę drewna.

Galeria