O nas

Zastanawiacie się, co mamy ciekawego do zaproponowania?

Nie jesteśmy największym producentem na rynku choć przez kilkanaście lat wykonaliśmy kilkaset tysięcy okien.
Nie jesteśmy najtańsi w branży wykonawców stolarki ale zawsze precyzyjnie i indywidualnie wyceniamy stolarkę spełniającą Państwa oczekiwania.
Nie zapewniamy najkrótszych terminów realizacji choć zdarza nam się wykonać okna z montażem w ciągu 5 dni roboczych.

W takim razie, czym się wyróżniamy?


Wysłuchamy Cię dokładnie i zrobimy stolarkę, jakiej naprawdę potrzebujesz.
Jako producent zapewnimy Ci prawdziwą usługę gwarancyjną i pogwarancyjną.
Najważniejsze zawsze dla nas będzie twoje zadowolenie z otrzymanego towaru


Nasze Przedsiębiorstwo powstało w marcu 1998 roku. Siedziba znajduje się w Rudkach - malowniczo położonej miejscowości u podnóża najstarszych w Europie - Gór Świętokrzyskich. Firma jest w pełni spółką polską, bez udziału obcego kapitału, wspiera polski rynek i promuje rodzimą produkcję. Nazwa firmy - IWBUD - pochodzi od nazwiska jej Właściciela, a charakter jej działalności - budowlany, jest zgodny z Jego kwalifikacjami zawodowymi oraz wieloletnim doświadczeniem zdobytym w Polsce i na zachodzie Europy. Nie ma więc odrobiny przypadku w tym jak i co robimy, z pełnym profesjonalizmem i z dogłębną znajomością tematu.

Od początku przedmiotem działalności firmy jest produkcja okien i drzwi z PCV i Aluminium. Początkowo, do roku 2000 firma IWBUD zatrudniała zaledwie kilku pracowników, często łącząc zakres obowiązków produkcyjnych z montażowymi, czy nawet handlowymi. Byliśmy producentem wyłącznie lokalnym, zaspokajającym najbliższy rynek w obrębie województwa. Jednak szybko okazało się, że zapotrzebowanie na produkowane przez Nas okna wciąż rośnie. Zainwestowaliśmy w park maszynowy, zatrudniliśmy i przeszkoliliśmy nowych pracowników. Stworzyliśmy własny tabor samochodowy i centrum logistyczne, aby zawsze terminowo realizować zamówienia naszych Klientów. Przyczyniło to się do jeszcze dynamiczniejszego rozwoju firmy .

Nasza oferta handlowa obejmująca początkowo jedynie okna i drzwi, uzupełniona została w towary handlowe ściśle związane z kompleksową obsługą Klienta w zakresie wymiany i montażu stolarki otworowej, a mianowicie:
- drzwi zewnętrzne i wewnątrzlokalowe,
- bramy garażowe,
- parapety zewnętrzne i wewnętrzne,
- żaluzje, rolety wewnętrzne oraz zewnętrzne,
a z zakresu usług oferujemy profesjonalny montaż, poprzez własne wyspecjalizowane grupy montażowe.

Prowadzimy sprzedaż głównie w oparciu o prężnie działających Doradców Handlowych. To dzięki nim, nasza marka IWBUD jest rozpoznawalna i ceniona na rynku. Dzięki temu dziś, w niełatwej sytuacji rynkowej jesteśmy Przedsiębiorstwem w pełni niezależnym, samodzielnym, mogącym zaoferować Klientowi szeroki asortyment takich towarów, z których będzie zadowolony.

Pragniemy, poprzez podnoszenie kwalifikacji i umiejętności całego personelu - produkcyjnego, handlowego, ekip montażowych, serwisu - jak najlepiej i profesjonalnie spełnić Państwa indywidualne oczekiwania i w pełni kontrolować stopień zadowolenia Klientów z wyrobu jak i jakości obsługi. Naszym życzeniem jest, aby dołączyli Państwo do grona zadowolonych klientów i cieszyli się w pełni z korzyści jakie niosą zamontowane w Państwa domach okna wyprodukowane przez firmę IWBUD.

Opierając się na zdobytym doświadczeniu oraz wykwalifikowanej, doświadczonej i co ważne stałej kadrze pracowników, jesteśmy w stanie sprostać wszelkim Państwa oczekiwaniom i wciąż rosnącym potrzebom w zakresie produkcji i wymiany stolarki okiennej. Produkowane przez nas okna i drzwi, ich wygląd i jakość, cieszą się dużym uznaniem. Świadczy o tym wciąż wzrastająca liczba Klientów firmy IWBUD. Państwa opinie, uwagi i sugestie pozwalają nam nieustannie podnosić poziom obsługi klienta. Właśnie ten czynnik - obsługa Klienta - terminowość realizowanych zamówień, zawsze profesjonalna obsługa, jakość oferowanych okien i drzwi, fachowy montaż wpłynęły w zasadniczy sposób na dynamiczny rozwój firmy.