Drzwi stalowe

Drzwi to element który ma służyć przez długie lata, dlatego wybrane przez Państwa drzwi powinny spełniać trzy podstawowe wymagania. Muszą być:

  • trwałe
  • estetyczne
  • funkcjonalne

Drzwi stalowe to propozycja drzwi zewnętrznych do domów jednorodzinnych, których bardzo solidna konstrukcja zapewnia długi czas eksploatacji drzwi oraz ochronę przed intruzami. Drzwi przeznaczone dla klientów wymagających zarówno bezpieczeństwa jak i walorów estetycznych.

Szeroka gama wzorów przeszkleń pozwala dostosować drzwi do większości elewacji. Spełniają najwyższe wymogi dla drzwi zewnętrznych. Skrzydło o grubość 54 mm do 88mm, wykonane z blachy stalowej ocynkowanej gr. 0,6mm pokryte wytłaczanym laminatem drewnopodobnym odpornym na warunki atmosferyczne w szczególności na promieniowanie UV.

Wypełnienie stanowi wysokiej jakości pianka poliuretanowa wtryskiwana pod ciśnieniem posiadająca kilkakrotnie lepsze właściwości termoizolacyjne w porównaniu z polistyrenem spienionym (styropianem).

Elementem konstrukcyjnym jest ramiak na całym obwodzie z wysokogatunkowego drewna klejonego warstwowo zapewniający sztywność całej konstrukcji.
Skrzydło wyposażono w system mocnych zamków wielopunktowych. W wyposażeniu standardowym znajdują się 3 stałe bolce, które podczas zamykania drzwi wchodzą w gniazda zamontowane w ościeżnicy uniemożliwiając wypchnięcie skrzydła.
Masywne zawiasy umożliwiają regulację w trzech płaszczyznach, co pozwala na lepsze spasowanie skrzydła z ościeżnicą.
Dzięki bogatej ofercie drzwi stalowych możecie Państwo tak dobrać drzwi, aby Wasz budynek nabrał szyku i elegancji nie rezygnując z trwałości i funkcjonalności i to wszystko za przystępną cenę.

Galeria