Drzwi PCV

Drzwi wykonane z profili PCV charakteryzuje, podobnie jak i okna, duża wytrzymałość na zmienne warunki atmosferyczne, wyjątkowa izolacyjność cieplna oraz możliwość wykonania w kolorze identycznym jak okna.

Rama /ościeżnica/ drzwi posiada taką samą konstrukcję wielokomorową jak okno. W dolnej części, zamiast ramy montowany jest niski próg aluminiowy z przekładką termiczną, ułatwiający komunikację. Skrzydło drzwi wykonane jest ze specjalnie do tego celu skonstruowanego profila, umożliwiającego umieszczenie wewnątrz stalowego, zamkniętego, grubego wzmocnienia, które trwale połączone jest z profilem PCV, a ponadto w narożach zgrzane za pomocą kości zgrzewnych. Tak zbudowane skrzydło, gwarantuje bardzo dużą sztywność, nieczułą na zmienne warunki pracy.

Środek, czyli wypełnienie skrzydła, stanowi gotowa płyta drzwiowa tzw. panel dekoracyjny o grubości od 24 mm do 44 mm grubości i współczynniku izolacyjności termicznej od 1,1 do 0,76 W/m2K. lub konstrukcja wykonana ze słupków PVC.

Wybór drzwi wejściowych PCV to także indywidualne podejście do zamykania i otwierania, a wachlarz możliwości jest naprawdę szeroki. Tradycyjny klucz można połączyć z czytnikiem linii papilarnych, lub klawiaturą,.

Ponadto, dodatkowym udogodnieniem, jest możliwość montażu zasuwnicy automatycznej, dzięki której zyskujemy efekt automatycznego zaryglowania tuż po zamknięciu drzwi.

Ważną cechą produkowanych przez nas drzwi PVC jest to, że robimy je na wymiar, bez żadnych dodatkowych kosztów